Firma Bikes & Fashion funkcjonuje na rynku od 2003 roku, obecnie nasze marki to JAGU (koła) i VESTIS (odzież sportowa, głównie kolarska). Wcześniej sprzedawaliśmy także rowery pod marką Peritus i Saroni.

Ponad 15 lat funkcjonowania na rynku to czas, który pozwolił nam nabrać doświadczenia i poznać upodobania klientów oraz potrzeby rynku. Naszych produktów nie kupisz w sklepie – sprzedajemy je bezpośrednio sami i bez pośredników, tak aby klient otrzymał doskonały produkt za możliwie najniższą i przystępną cenę.

Nie sprzedajemy masowych ilości, dbamy o jakość a nie o ilość. Nasze, koła i akcesoria wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi oraz bardzo dobrą jakością. Jakość naszych produktów potwierdziliśmy w zawodowym peletonie. Na naszych rowerach  i kołach jeździła polska kontynentalna grupa zawodowa LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK, czeska grupa kontynentalna EXPERIMENT23 oraz łotewska grupa kontynentalna ALPHA BALTIC.

Nasz 'najbardziej wyścigowy rower’ zyskał uznanie miedzy inni w zawodowym peletonie i ELITE:

Las Vegas Energy Drink – Polska
Alpha Baltic – Łotwa
Ex 23 – Czechy
Ex23 SARONI FACTORY TEAM- Polska
Tarnovia – Polska
Chrobry Saroni –Polska
Club Ciclistico Canturino 1902 asd – Italia

Obecnie nasze koła i dyski można zobaczyć na torach kolarskich i wyścigach szosowych, także w ekipie tandemowej, gdzie nasi torowi Mistrzowie Świata (4km) startują na dyskach JAGU.